top of page
Home
About
Learn Italian
Eat
Tours
Private lessons
Recipes
Contact
More
Use tab to navigate through the menu items.
Log In
Our Services
Service Information
One Private Lesson for One Person
1 hr
70 US dollars
$70
Request to Book
Four Private Lessons for One Person
1 hr
280 US dollars
$280
Request to Book
12 Private Lessons for One Person
1 hr
800 US dollars
$800
Request to Book
bottom of page